Proč nakupovat u nás

10 duvodu proc... BAN

1. 90% produktů máme skladem

Co nemáme, to neslibujeme, sklad v pražských Satalicích je naplněn až ke stropu tím nejkvalitnějším zbožím. U každého produktu naleznete jeho dostupnost a termín možného dodání.

2. Výměny zboží jsou u nás zdarma

Nepadne Vám, nebo jste měli jinou představu? Nevadí! Proto tu máme velice sofistikované centrum reklamací, kde na pár kliknutí zboží buď můžete vyměnit nebo vrátit. Navíc zapomeňte na posílání balíku poštou. Nové zboží Vám pošleme na pobočku zásilkovny, kde jej vyměníte kus za kus. No není to geniální?

3. Dopravu máte také zdarma

Pokud je Váš nákup menší než 2500,-, uhradíme Vám dopravu na Z-point. A pokud tuto hranici překonáte, hradíme Vám také kurýrní služby přímo před domovní dveře.

4. Zabezpečené platební metody

Nejbezpečnější platby kartou pomocí GoPay, odložená platba Twisto, platba bankovním převodem, splátky, GooglePay, nebo dobírka? To vše u nás najdete, zaplatíte prostě tak, jak Vám to vyhovuje nejvíce.

5. Garance vrácení peněz

30 dní od obdržení zboží jej můžete vrátit bez udání důvodu, žádné otázky, žádný výslech.

6. Rychlá zákaznická podpora

V pracovní dny od 8:30 do 16:30 Vás na telefonické lince obslouží Saša. Přes email či online chat Vám odpovídá Lenka, a to nejpozději do 24 hodin od zaslaní dotazu, zpravidla však reaguje okamžitě.

7. Věrnostní program

Našich zákazníků si vážíme. Zaregistrujte se a získávejte větší a větší slevy sčítáním Vašich nákupů.

8. Největší fanouškovská základna

Na sociálních sítích nás sleduje již více než 20 000 fanoušků. Víte proč? Protože nabízíme nejlepší prozákaznické služby, a děláme to rádi.

9. Osobní odběry

Zboží si samozřejmě můžete osobně vyzvednout, a to na adrese Trabantská 692/31A, 190 15 Praha – Satalice, kde sídlí náš centrální sklad.

10. Akce pro VIP zákazníky

Pokud se přihlásíte do našeho newsletteru, nejen že Vás odměníme slevou na Váš nákup, ale také budete dostávat ty nejlepší nabídky, které právě nabízíme našim VIP zákazníkům a neunikne Vám žádná novinka.


Přečti si také NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI


Přejeme Vám příjemný nákup

Tým Trekingguru.cz